Apartamenty

Apartamenty w "Dworku u Pelców"

Dworek

W tym obiekcie znajdują się głównie apartamenty rodzinne.
Na pierwszym piętrze usytuowane są dwa pokoje, oddzielone od siebie wspólnym salonem z kanapami i stolikiem.

Apartament nr 11:
Przeznaczony jest dla czterech osób, w środku znajduje się łazienka z wanną, dwuosobowe łoże małżeńskie i dwa oddzielne łóżka, telewizor, lodówka, czajnik bezprzewodowy, pościel oraz ręczniki z apartamentu rozlega się widok na staw.

Apartament nr 12:
Przeznaczony jest dla pięciu osób, w środku są dwa pokoje, łoże małżeńskie, wersalka, dwa oddzielne łóżka, łazienka oraz taras z widokiem na korty tenisowe. Do dyspozycji gości czajnik bezprzewodowy, ręczniki,pościel, telewizor oraz lodówka.
Na parterze znajduje się wspólny salon z kominkiem, , kanapami, telewizorem, dużym stołem jadalnym, oraz kuchnia, wyposażona w naczynia oraz podstawowe akcesoria kuchenne, lodówkę, zlewozmywak, kuchenkę, zmywarkę, szafki i stół z krzesłami. Znajdziemy tu również dwa oddzielne apartamenty.

Apartament nr 13:
Składa się z dwóch pokoi, łazienki, tarasu z widokiem na korty tenisowe, pięciu łóżek (w tym jedno piętrowe). Do dyspozycji telewizor oraz lodówka, czajnik bezprzewodowy, pościel i ręczniki.

Apartament nr 14:
Dwupokojowy apartament z osobnym wyjściem z tyłu budynku, gankiem, łożem małżeńskim i łóżkiem piętrowym, oraz łazienką. Do dyspozycji telewizor oraz lodówka, czajnik bezprzewodowy, pościel i ręczniki.

Kuźnia

Apartamenty usytuowane są w starej kuźni. Na parterze znajduje się wspólny salon z aneksem kuchennym, wyposarzonym w czajnik, płytę indukcyjną, zlewozmywak, naczynia oraz podstawowe akcesoria kuchenne, znajdziemy tu ponadto kominek, wygodne kanapy i stół z krzesłami.

Apartamenty nr 15 i 16:
Znajdują się na pierwszym piętrze, tuż nad salonem kominkowym. W wyposażeniu znajdziemy ręczniki,pościel, telewizor, dwa osobne łóżka, rozkładany fotel, oddzielną łazienkę i tarasy z widokiem na korty tenisowe i parking.

Apartamenty nr 17 i 18:
Znajdują się na pierwszym piętrze, tuż nad salonem kominkowym. W wyposażeniu znajdziemy ręczniki, pościel, telewizor, dwa osobne łóżka, rozkładany fotel, oddzielną łazienkę i tarasy z widokiem na podwórko i basen.

Apartament nr 19:
Znajduje się na drugim piętrze, w środku łoże małżeńskie oraz trzy pojedyncze łóżka, telewizor, ręczniki, pościel i oddzielną łazienką i tarasem z widokiem na parking i korty tenisowe.
-Apartament nr 20/21:
Jest to apartament łączony, składający się z dwóch oddzielnych pokoi, przewidziany dla siedmiu osób. W środku znajdują się dwie osobne łazienki, w pierwszym pokoju znajdziemy cztery oddzielne łóżka, szafki i telewizor, ręczniki i pościel, w drugim zaś łoże małżeńskie i jedno łóżko pojedyncze, telewizor, ręczniki, pościel i niewielki balkon. Apartament ten usytuowany jest na poddaszu.

- Apartament nr 22:
Na pierwszym piętrze, przeznaczony dla trzech osób, posiada dwa oddzielne pokoje, w jednym znajduje się pojedyncze łóżko, w drugim dwa oddzielne. Apartament wyposażony w szafki, telewizor,ręczniki, pościel, czajnik bezprzewodowy oraz oddzielną łazienkę oraz taras z widokiem na podwórko i basen.

Apartament nr 23:
Na parterze, przeznaczony dla trzech osób, w środku znajduje się dwuosobowa wersalka i dwa oddzielne łóżka, telewizor, ręczniki, pościel, szafki, łazienka i toaleta. Klimat nadaje kamienna ściana widoczna na zdjęciach.

Apartament nr 24:
Na parterze, przy salonie, posiada oddzielne wyjście na podwórko. Apartament przeznaczony dla pięciu osób, w wyposażeniu znajdują się cztery oddzielne łóżka, rozkładany fotel, szafa, telewizor, ręczniki, pościel i łazienka.

Apartament nr 27:
Pokój dla pary, posiada łoże małżeńskie, telewizor, ręczniki, pościel, szafki, taras z widokiem na korty tenisowe, łazienkę i toaletę.

Karczma u Wallenroda